Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Producent kotłów centralnego ogrzewania
działa na polskim rynku od 1974 roku.
 


 DOBÓR KOTŁA


Kalkulator doboru kotła
     
SERWIS


Instrukcje obsługi
     

tel    048  36 511 55
fax:  048  36 511 55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
   

O Firmie

PIECBUD Jan Klęczaj Radom - producent kotłów centralnego ogrzewania działa na polskim rynku od 1974 roku.

Jest producentem  urządzeń wchodzących w skład szeroko pojętej techniki grzewczej. Specjalizuje się w produkcji kotłów na paliwa stałe: węgiel kamienny, miał węglowy, eko-groszek, drewno, pellet,  do centralnego ogrzewania dla mieszkalnictwa jedno i wielorodzinnego jak również dla dużych obiektów.

Właścicielem i pomysłodawcą firmy jest Jan Klęczaj, który swoją działalność zaczynał od zakładu rzemieślniczego produkującego między innymi kotły do c.o.   W miarę rozwoju firma zaczęła specjalizować się wyłącznie w produkcji urzadzeń do centralnego ogrzewania. Rozpoczęto inwestować w profesjonalne maszyny i rozwój kadry pracowników. Dzięki ciągłym inwestycjom prosty sprzęt został zastąpiony najnowocześniejszymi maszynami, a nasze produkty zyskały na jakości, wydajności i estetyce.

Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach kotłów c.o. zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania eko-groszku. Firma PIECBUD Jan Klęczaj  była jedną z pierwszych w Polsce, która rozpoczeła produkcję kotłów z podajnikami ślimakowymi. Produkcję kotłów KJ-G (kotły z podajnikiem ślimakowym na eko-groszek) rozpoczęto w 2000 roku.

Od tego momentu w firmie PIECBUD Jan Klęczaj nastąpił intensywny rozwój Działu Konstrukcyjnego i Działu Nowych Technologii. Firma rozpoczęła inwestycje w specjalistyczne maszyny do produkcji, dzięki czemu zostały ulepszone kotły KJ-G z podajnikami ślimakowymi i wprowadzono nowe produkty jak kocioł z podajnikiem tłokowym KJ-MP.

Dział Konstrukcyjny firmy PIECBUD opiera się na programach projektowych AutoCAD, 3Dmax i systemie kontroli projektu i zarządzania dokumentacją produktu.  

Siedziba firmy znajduje się w Radomiu (woj. mazowieckie), urządzenia naszej produkcji są sprzedawane w wielu regionach Polski. Klienci kupując nasze produkty mogą liczyć na wsparcie serwisu fabrycznego, który jest ciągle rozbudowywany.

Przez cały okres działalności firmy prowadzimy badania i unowocześniamy nasze wyroby, aby spełniały one wymagania stawiane przez naszych klientów.

Dzięki wszystkim tym działaniom firma stała się niekwestionowanym liderem w produkcji kotłów c.o. w Polsce.